Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Daniel Landa otevře brány pekla

18. 11. 2007
DANIEL LANDA OTEVŘE BRÁNY PEKLA

Obrazek


Na netu se objevila nová informace, týkající se nové reality show na portálu Stream.cz. Jedná se o novou realiry show, kterou má uvádět sám Daniel Landa (jeho prvotní pokus o moderování:)). Show je poprvé objeví 26.11. 2007 a bude vysílána na internetové TV Stream.cz.

Zde více informací (je to bulvár, takže kdyžtak dané info berte s rezervou):

Přesně tam, kde končí hranice lidských fyzických i psychických sil, začíná extrémní life show respektovaného hudebníka a sportovce Daniela Landy Peklo s Landou. Akční podívaná plná adrenalinu, jaká u nás nemá obdoby, startuje 26. 11. na internetové televizi Stream.cz.

Každé pondělí a čtvrtek budou mít ve 20 hodin na Stream.cz premiéru nové díly, a to až do 3. března, na kdy je naplánováno velké finále.

Hlavními hrdiny life show je pět mužů, kteří se z nejrůznějších důvodů ocitli na dně. Daniel Landa jim nabídl cestu, jak mohou osudově změnit své životy a chodit zase se vzpřímenou hlavou. Jde ovšem o cestu setsakramentsky trnitou. Pět gladiátorů se dostane do spousty extrémních situací, v nichž jim bude krajně nepříjemně.
V této show není prostor pro kompromisy. Kecy a prázdná gesta soutěžícím nepomohou. Bez opravdového odhodlání jít za svým cílem za cenu odříkání a dřiny nemohou zvítězit.

Peklo s Landou není reality show, která vytváří umělou „realitu“. Jde o pravý opak. Autentická, kolikrát drsná realita všedního života pěti dospělých mužů zásadně ovlivňuje podobu každého dílu. Kdo z nich vyhraje? A kdo uteče, tak jako už v životě tolikrát?
Sledujte Peklo s Landou na Stream.cz. Těšte se na life show, která vás zvedne ze židle.

www.super.cz

ghb2007