Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniel Landa na chatu

13. 12. 2007

Daniel Landa na chatu


Dne 10. prosince 2007 si Daniel Landa dal dostaveníčko na serveru www.lide.cz a to na moderovaném chatu k life shov Peklo s Landou.

Samotný chat začal někdy kolem 20:30. Dan se dané úlohy chatěře chopil docela s vervou :-) Byl jsem mezi lidma co se chtělo na nějaké věci zeptat ohledně Pekla a taktéž muziky,atd.

Danovi jsem položil několik dotazů, ale ty zůstali nezodpovězení :-( Njn neá se nic dělat. Měl toho docela dost na odpovídíná. A to přes 8tisíc dotazů!!! Ale pozoroval jsem, že dotazy se hlavně motali kolem koncerní šňury, která se chystá na příští rok a pak dále na připravovanou novou desku (vyjde na jaře 2008). Těchj tam padlo opravdu dost, za tu hodinu co jsem tam byl,tak minimálně 20krát. se nedivím, že neodpovídal na jinačí dotazy. No tak snad příště.

Ale padali tam i zajímavé otázky a to např. tyhle:
 
SEXwithDAN->D.Landa: Ahoj Danousku kdy budes mit par minutek casu v Brne????
Odpověd: V Brně čas mít budu, ovšem vámi uvedená aktivita je mimo zorné pole ženatého Dračího jezdce.

mich.pla->D.Landa: jsem, že se zeptám, tak mi to promiňte!......"Dane, nazpíval bys nějaké vánoční koledy? Nemůžu si tě o Vánocích pouštět a myslím, že s koledama by to prošlo. Děkuji".
Odpověd: Zatím to nemám v plánu.

Berkamp->D.Landa: Ahoj jen bych se chtěl zeptat jestli jseš skinhead,protože někde říkáš že jo a někde že ne... tak se jen ptám ...dík za odpověd
Odpověd:
Kromě Veliké Dračí Družiny nepatřím do žádného hnutí8-)

VolcomStonka->D.Landa: holíš si hlavu,nebo ti vlasy nerostou?:
Odpověd: Někdy si ji holím strojkem, jindy ráno ponořím hlavu do kyseliny, ale to jen když mám sebemrskačskou náladu, pálí mne z toho oči.

Pan31praha->D.Landa: Ahoj Danieli... kam chodis pro inspiraci textu? Jsou fantasticky, jako basne, motlitby, proto me to zajima.
Odpověd: Rodí se to dost těžce - někdy - dělám proto různé dobrodružné kusy.

Ivana.Matkova->D.Landa: prijdes nekdy taky pokecat na forum s nama na tvych strankach? moc radi bychom te tam nekdy meli...
Odpověd: Myslím že neorganizovaný internetový pokec je ztrátou času a nikam nevede. Zde jsem kvůli reklamě na peklo. Raději bych teď skládal hudbu, brzy mám termín ve studiu...


slunicko.sedmitecne11->D.Landa:
Jaky je ted tvuj nazor na skiny a na neonacisty?Jeste jsi mi ani jednou neodepsal..
Odpověd: Neonacisté kráčejí cestou, která určitě není ta moje.


xmoon->D.Landa: Dane, mam dotaz:) zajimalo by mě jestli si vspomeneš kde si měl svuj uplně první koncert a s jakou kapelou:) dííík moc:-)
Odpověd: Orlík - U bílýho koníčka pro 6 lidí


A zde video z daného chatu: